Šiandien vis dar labai populiaru nuotakos puokštes skirstyti į dvi kategorijas.

Pirma kategorija – puokštės iš vienos rūšies gėlių. Spalva gali būti nuo ryškiai violetinės iki švelniai kreminės. Svarbiausia – vienos rūšies augalai. Jos dažniausiai daromos iš lelijų, kalijų arba orchidėjų. Turėkite omenyje, kad tiek puokštės, tiek dekoravimas vien orchidėjomis dažniausiai būna labai brangus. Dėl šios priežasties Lietuvoje orchidėjos derinamos su kitomis gėlėmis. Spalva dažniausiai būna balta, tačiau negalime nepaminėti, kad ryškios spalvos vis dar dominuoja vestuvių dekoravimo tematikoje. Pasirinkta viena ryški spalva tampa puikiu visos šventės akcentu, susiejančiu atskiras detales (stalus, kėdes, puokštes) į harmoningą visumą. Tačiau pavojinga eksperimentuoti ryškiomis spalvomis per vestuves. Norint, kad vaizdas būtų harmoningas ir neerzintų, reikia įgudusių specialistų pagalbos.

Mūsų patarimas jauniesiems – vestuvėms rinkitės baltas, šviesias bei pastelines spalvas. Šios spalvos labiausiai priduoda iškilmingumo, jaukumo bei prabangos. Naudojant šias spalvas vestuvių dekoracijose niekada nesigaus beskonybė ir chaosas.


Būkite itin atsargūs su ryškiomis spalvomis, nes dekoravimas šiomis spalvomis reikalauja ypatingų įgūdžių bei žinių. Vis dėlto tai vestuvės, o ne jubiliejaus, gimtadienis ar kita įprasta šventė. Pasirinkite balta spalva ir Jūsų vestuvės visada atrodys skoningai! Antra nuotakos puokštės kategorija – šviesios spalvos kompozicija iš bet kurios rūšies gėlių. Svarbiausia, kad puokštė būtų šviesi, romantiška ir lengva. Darant tokias puokštes dažniausiai derinami keli pastelinės spalvos atspalviai. Nepaprasta gėlės tekstūra ir šviesi spalva suteikia puokštei prabangos bei elegancijos. Jaunoji, kuri pasirenka šviesių spalvų puokštę dažniausiai nori, kad patalpų, automobilių ir kitos vestuvinės atributikos spalva taip pat būtų šviesi, dažniausiai balta.

Skaitykite daugiau.