Labas! Aš Aivaras! Tavo šventės vedėjas!

Esu profesionalus ir šiuolaikiškas. Šia veikla užsiimu jau daugiau kaip 20 metų, o viskas prasidėjo dar vaikystėje, smėlio dėžėje tarškinant puodais.

Muzika mūsų - Šypsenos jūsų!

  • Radijo stotyje taip pat dirbu jau daugiau kaip 20 metų. Nesusiskaičiuojama gausybė renginių skatino kaskart tobulėti, pažinti žmones, suprasti jų siekius ir išpildyti lūkesčius.

Daug metų vedu ir organizuoju įvairaus tipo renginius, tokius kaip:
• Vestuvės;
• Krikštynos;
• Gimtadieniai;
• Išleistuvės;
• Įmonių renginiai;
• Prezentacijos;
• Ir kt.

Dirbame komandoje kartu su kolega DJ, gyvo garso atlikėju, saksofonistu. Atvykstame su profesionalia garso ir šviesos technika( t.y arka su led lempomis, dūmų mašina ir papildomas sienų apšvietimas).

Vestuvių diena nebus sklandi, jei nebus kam ja pasirūpinti. O tam ir esame mes! Pradėjus rinktis svečiams koordinuojame, rūpinamės šventės eiga, kad nieko netrūktų. Tai vakaro metu kontaktavimas su virtuve ir visu atsakingu personalu(atlikėjais, fejerverkų leidėjais, dekoratoriais ir pan.).

Kalbu dviem kalbomis, tad vakarą galiu pravesti ne tik lietuvių kalba, bet ir rusų. Per tiek darbo metų turiu sukaupęs didelį bagažą įvairių žaidimų, kuriuos vis atnaujinu, kad tiktu tiek jaunam, tiek vyresnio amžiaus vakaro svečiui. Stengiuosi išpildyti visus lūkesčius, kad vakaras būtų įsimintinas ir nepakartojamas!

Per savo renginių organizatoriaus  karjerą esu pravedęs ne vieną šimtą renginių ir sulaukęs dar daugiau atsiliepimų! Štai keli iš jų:

• Žmogus, kuris išpildė visus lūkesčius. Šventės metu leido atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis pačia švente. Nuostabus vedėjas ir nuostabus žmogus. Rekomenduoju 10/10 🤩 rašo buvusi nuotaka Giedrė Rimkienė;
Super vedėjas ir jo komanda! Džiaugiamės juos pasirinkę, šventė praėjo puikiai. Visi svečiai liko patenkinti!!! Ačiū dar kartą!!! Rašo Vaida Ribinskienė.;
 Šaunus vedėjas, kuris padarė šventę smagią ir nepamirštamą. Ačiū už šypsenas svečių veiduose, malonų bendravimą, iškalbą ir sukurtas nepamirštamas akimirkas. 🙂 👏  Rašo Julija Grigonienė.

Galėčiau tęsti ir tęsti, tačiau mažiau kalbų - daugiau darbų! ✨ O čia rasite ir daugiau atsiliepimų apie mūsų darbą  ATSILIEPIMAI!

Dėl smulkesnio scenarijaus galime susitikti gyvai arba pasikalbėti video konferencija(Skype, Messenger). Nupasakosiu kas, kaip vyksta, ir atsakysiu į visus rūpimus klausimus. Ir visiškai nesvarbu kokio dydžio yra šventė, kiekvienai atiduodame visą save.

Sekite mus!

VIDEO