6 tobulų vestuvių ingredientai

Vestuvės – tai malonių rūpesčių lavina ir tik su didžiąja diena pasibaigiantis pasiruošimas. Tačiau kaip sutaupyti laiko ir nepamesti galvos? Visus taškelius ant „i“ sudėliosite ir energijos sutaupysite susikoncentravę į 6 esminius dalykus. Kokie jie?

Princesė ir princas

Vestuvės – svarbiausia judviejų šventė, tad per ją turite atrodyti tobulai nuo pat galvos iki kojų. Suknelė, patogūs bateliai, papuošalai ir aksesuarai, kostiumas, marškiniai, kaklaraištis – viskas turi tobulai derėti ir būti aukščiausios kokybės. Jokiu būdu netaupykite įvaizdžiui! Nuotakoms būtinas profesionalūs makiažas, šukuosena ir manikiūras – visa tai atsispindės nuotraukose. Dailiai atrodydami, ir labiau pasitikėsite savimi, atsipalaiduosite pozuodami ir jausitės geriau. Juk vestuvės – tik kartą gyvenime…

Užsienio kurortas ar jauki sodybėlė ant ežero kranto?

Visada svajojote apie romantiškas vestuves pajūryje? O gal žavėjo mintis susituokti egzotiškuose kraštuose? Manote, kad geriausia šventė – jaukioje sodyboje ant ežero kranto? Vestuvės bus tobulos tik tuo atveju, jei vyks ten, kur visada jas ir įsivaizdavote. Įvertinkite pasirinktos vietos privalumus ir trūkumus, jos diktuojamą šventės dekorą, aprangos kodą ir kt. Pavyzdžiui, šventė užsienyje, ypač jei norėsite daugiau svečių, gali kainuoti brangiau, nei pati ištaigingiausia puota Lietuvoje, tačiau daugelis svečių tikrai neatsispirs mini atostogoms svetur.

Vedėjas ir žaidimai…

Muzika ir vedėjas – daugiau nei 50 proc. šventės sėkmės. Būtent vedėjas, didžėjus ar muzikantai kurs vakaro nuotaiką. Šie žmonės bus atsakingi už šventės programą, taigi jokiu būdu vedėjo nesirinkite atmestinai. Vedėjas turi patikti kaip žmogus ir kaip pašnekovas, be abejonės, ir turėti puikų humoro jausmą. Su vedėju būtina susitikti, pabendrauti ir dėmesį atkreipti į kelis esminius dalykus. Ar sutampa jūsų nuomonės ir šventės vizija? Vedėjas daugiau klausosi jūsų norų ir pasiūlymų, mandagiai pataria? O gal kaip įmanydamas stengiasi, kad jį pasirinktumėte, ir nepaliaudamas giria savo pasiekimus?

Šventės dekoras, akcentai

Vestuvėse labai svarbus ir dekoras – akcentai, kurie padeda sukurti šventinę nuotaiką, atspindi šventės rengėjų skonį ir požiūrį. Dekoracijos labai gražiai papildo vestuvių fotosesiją. Erdves galima puošti gyvomis ar dirbtinėmis gėlėmis, jų kompozicijomis, girliandomis, nuotraukomis, žvakėmis ir kitomis smulkmenomis. Svarbiausia dekoruojant parinkti temą ar spalvas ir nuosekliai derinti visus papuošimus/aksesuarus. Šventės dekorui galima skirti nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų ir daugiau eurų – viskas priklauso nuo Jūsų norų ir galimybių.

Prisiminimams įamžinti

Kad nuostabios šventės prisiminimai nenuskęstų laiko tėkmėj, juos būtina įamžinti. Vieniems pakanka fotografo, kiti žūtbūt nori ir profesionalaus filmuotojo paslaugų. Fotografo paslaugos kone privalomos bent kelioms valandoms, o dėl filmuotojo – jis gali įamžinti tik svarbiausius pasiruošimo ir ceremonijos momentus. Bet kokiu atveju, rinktis jums. Fotografą išsirinksite pagal jo nuotraukų kokybę ir stilių. Susitikite, pabendraukite, išsiaiškinkite, kokių idėjų jūsų šventei fotografas gali pasiūlyti.

…ir duona

Tikriausiai esate girdėję iš senovės Romos atklydusį posakį „duonos ir žaidimų“? Taigi taip ir vestuvių svečiams nepakaks vien pramogų – pasistenkite, kad svečiai per vestuves būtų sočiai pavalgydinti. Kai jau nuspręsite, kur vyks šventė, suderinkite šventinį meniu. Dažniausiai kavinės, restoranai, kaimo turizmo sodybos ir viešbučiai siūlo kelis vakaro meniu variantus už skirtingas kainas. Rekomenduojame netaupyti ir nesirinkti pigiausių variantų. Patiekalai turėtų būti nei pernelyg kasdieniški, nei pernelyg gurmaniški. Pavyzdžiui, vargu, ar svečius sužavėtų prancūziškos virtuvės šedevrai – varlių kojelės ir sraigės.