Vienas svarbiausių klausimų planuojat vestuves :  Muzikantai ar vedėjas ir dj – ką pasirinkti?

Būsimiems jaunavedžiams greta nesibaigiančių rūpesčių lavinos tenka įveikti ir dar vieną dilemą: ką pasirinkti – renginių vedėją ir dj ar muzikantus? Abu variantai patrauklūs.

Trumpai tariant, Jūsų pasirinkimą padiktuos šventės vieta, pobūdis, tema, programa bei vizija. Tradicinius vestuvių muzikantus labiau mėgsta senesnės kartos publika, o jaunimui patinka vedėjo sąmojai ir dj parenkama užvedanti, įvairi muzika. Visgi renginio vedėjo ir dj paslaugos šiandien tampa vis populiaresnės. Kuo patrauklus šis duetas?

Vedėjas neieškos žodžio kišenėje

Jei pasirinksite renginių vedėją, jis garantuotai neleis vakaro svečiams nuobodžiauti, pateikdamas įvairių užduočių, siurprizų ir nuotaikingų pokštų. Dažniausiai renginių vedėjai dirba drauge su dj, puikiai pažįsta vieni kitus ir yra puikiai susidirbę. Tad pasirinkę šį duetą, būsite užtikrinti kokybe. Dj bus atsakingas už muziką, jos parinkimą laiku ir vietoje, o gausi fonoteka leis patenkinti net ir išrankiausių melomanų skonį.

Renginių vedėjai, lyginant su muzikantais, yra šiek tiek lankstesni, labiau linkę įsiklausyti į šventės „kaltininkų“ poreikius ir prisiderinti prie jiems patinkančio scenarijaus. Renginių vedėjų paslaugos tinkamesnės šiuolaikiškoms, nestereotipinėms šventėms, tiems, kurie nori naujovių ir kurių tikslas – surengti ilgam įsimenančią šventę.

Ar tikrai gyva muzika nepakeičiama?

Gyvai atliekama muzika turi nemažai privalumų, tačiau verta apsvarstyti ir trūkumus. Pavyzdžiui, ar svečiams užteks riboto repertuaro? Ar tikrai mėgstate tokio stiliaus muziką, kurią atlieka vestuvių muzikantai? Be to, muzikantus reikia rinktis labai atsargiai: tikriausiai esate girdėję ir nemalonių nutikimų, kai šventinė nuotaika buvo sugadinta kuomet muzikantai nusidainavo.

Įprastai muzikantai labiau susitelkę į muzikinę dalį. O kaipgi jie geba atlikti vedėjų funkciją? Dažnai vienas iš muzikantų (įprastai šventėse groja 2 ar net 3 muzikantai) yra neblogai „pasikaustęs“, neieško žodžio kišenėje, tačiau klausimas: ar užteks parako dainavus 45 minutes kokybiškai taip pat  atlikti ir vedėjo rolę. Tad priimant sprendimą patartume rinktis konkrečius žmones, atsižvelgiant į konkrečią situaciją, kurią geriausiai galite įvertinti tik Jūs patys.

Dar keli praktiški patarimai

Rinkdamiesi vedėjus ir muzikantus nesivaikykite pernelyg mažų kainų. Mažiausiais rinkoje kainas siūlantys vedėjai/muzikantai gali pritrūkti patirties ir vargu, ar suteiks kokybiškas paslaugas. Su muzikantais ar vedėju būtinai susitikite – pasisemsite daug vertingų idėjų, gausite patarimų dėl šventės organizavimo. Jei nuspręsite rinktis paslaugą, būtinai pasirašykite sutartį, kurioje įforminsite svarbiausias sąlygas – įkainius už sutartas valandas, mokestį už viršvalandžius ir kt.

Jei vis dar neapsisprendėte ką pasirinkti, brūkštelkite man žinutę ir bendromis pastangomis padarysime Jūsų šventę nepamirštamą!

 

Jūsų renginių vedėjas Aivaras.