Susipažinkime! Esu Rita, ViskasDeco švenčių studijos įkūrėja. Nuoširdžiai myliu savo darbą, todėl kiekvienoje šventėje stengiuosi sukurti kažką naujo ir nepakartojamo. 

Planuojant šventę, svarbi kiekviena detalė!  

  • Tačiau nuostabios vestuvės ne tik planuotojos nuopelnas. Labai svarbu yra pasirinkti profesionalus, kuriems patikėsite savo šventę. 

Tai apie viską nuo pradžių. Vestuvės, tai malonių rūpesčių lavina ir tik su didžiąja diena pasibaigiantis pasiruošimas. Ar žinojote, kad poros nusprendusios nesinaudoti vestuvių planuotojos paslaugomis, gali praleisti nuo 300 iki 400 valandų planuodamos savo vestuves!? O tos poros, kurios neturi laiko skirti planavimui, gali sutaupyti bent pusę valandos valandos kiekvieną dieną, reikalingos samdant patyrusią vestuvių planuotoją♡. Profesionalus planuotojas turi platų rekomenduojamų paslaugų tiekėjų sąrašą, supaprastintus procesus, renginių planavimo žinias ir tai gali būti geriausia investicija į Jūsų šventę! 

Tačiau nuostabios vestuvės ne tik planuotojos nuopelnas. Labai svarbu yra pasirinkti profesionalus, kuriems patikėsite savo šventę. O tam ir esame mes, kad padėtume nepasiklysti vestuvių planavimo džiunglėse. Galiu drąsiai teigti, kad mūsų jaunieji nuostabūs, labai džiaugiuosi, kad būtent tokios poros pasirenka mus♡. Mums labai svarbu nuoširdus bendravimas ir geri santykiai su klientais net ir po šventės, todėl kiekvienais metais priimame tik ribotą skaičių jaunųjų, kad galėtume kiekvienam iš jų skirti tiek laiko ir dėmesio, kiek jiems reikia☆.

Vestuvių dekoras. Viena iš mūsų mėgstamiausių vestuvių planavimo dalių yra dekoras. Dažniausiai pareikalaujantis daugiausiai darbo ir pasiruošimo, bet rezultatai kalba patys už save!☆ Kai tavo vestuvių planuotoja dar ir dekoratorė, tai galutiniame rezultate Jūs sutaupote labai daug, nes viską patikite į vienas rankas. Kaskart galvojame kaip viskas turi atrodyti, kokios spalvos, tekstūros, detalės. Dėl gero rezultato, kartais tenka ir pasiaukoti, tačiau sėkmingai dirbti mums yra mėgautis savo darbu, savo nuostabiais klientais, kuriuos turime kiekvienais metais.

Ir visada prisiminkite, kad vestuvių planavimas - nėra tik šampano ir tortų degustacija. Vidutinis vestuvių planavimas gali užtrukti daugiau nei 300 valandų. Tai yra tiekėjų paieška, susitikimai, logistikos sprendimai, nuolatinis kontakto palaikymas, ir t.t. Visiškai nesvarbu kokio dydžio yra šventė, kiekvienai atiduodame visą save♡. O bendradarbiaujant su nuostabiais paslaugų tiekėjais, mūsų šventės yra apgalvotos iki mažiausių smulkmenų. Kartu su savo klientais kuriame nesenstančias ir tik juos atsispindinčias šventes. Suplanuosime nepamirštamą šventę Jums apie Jus!☆

Sekite mus!